در هنگام انتخاب رنگ اتاق خواب بیش از هر چیز سلیقه و علاقه شما باید موردتوجه قرار گیرد. به‌مانند انتخاب لباس که انسان‌ها درکنار اندازه،
جنس و دوخت پارچه توجه ویژه ای به آن دارند در دکوراسیون اتاق خواب نیز رنگ شاخصه بارزی است که در اولین نگاه به چشم می‌آید؛ اما در کنار سلیقه، باید بدانیم که هر رنگی یک شخصیت مجزا به فضا می‌بخشد و طبیعتاً کاربری فضا را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد.

تاثیر رنگ بر کاربری اتاق خواب

بسته به اینکه از اتاق خواب خود چه استفاده‌ای می‌کنید رنگ‌ها نیز می‌توانند به یاری شما بیایند. برای مثال اگر در اتاق خود فعالیتی جز استراحت و خواب ندارید رنگ آبی می‌تواند آرامش بیشتری ایجاد کند. این رنگ بر خواب عمیق و کاهش استرس و فشارخون تاثیر می‌گذارد.

افزون بر این اگر در اتاق خود به فعالیت‌های کاری هم می‌پردازید در کنار رنگ آبی در دکوراسیون اتاق خواب از رنگ‌هایی نظیر سبز و آجری نیز استفاده کنید.
ترکیب رنگ سبز و آجری موجب می‌شود تا در کنار آرامش، تمرکز بیشتری برایانجام کارهای خود داشته باشید. بر اساس تحقیقات علمی رنگ سبز به افزایش قدرت حافظه و سرعت خواندن و نوشتن کمک می‌کند. خوشبختانه این دو رنگ بار منفی روحی به دنبال ندارند و می‌توانید بدون محدودیت از آنها استفاده کنید.

جالب است بدانید که رنگ‌ها نوع دکوراسیون اتاق خواب را نیز تعیین می کنند. به‌واقع شما می‌توانید با انتخاب یک رنگ مناسب از هزینه‌های اضافی برای خرید وسایل بکاهید و به هدف خود که خواه طراحی یک اتاق مجلل باشد و یا
یک اتاق شاد و پرانرژی نزدیک شوید.

سرویس خواب نیلپر

سرویس خواب پاپلی جیوانی

1-DEEP RED (قرمز پررنگ)

2-BRIGHT RED (قرمز روشن)

3-BUBBLE GUM PINK (صورتی آدامسی)

4-BLUSH PINK (صورتی رژگونه)

5-CREAM (کرم)

6-CHOCOLATE BROWN (قهوه ای شکلاتی)

7-MARIGOLD

8-LEMON YELLOW زرد لیمویی

9-GREEN AND GOLD (سبز و طلایی)

10-LIGHT GRAY-GREEN (طوسی روشن و سبز)

11-STEEL BLUE

12-DEEP NAVY

13-DARK TEAL

14-MINT GREEN (سبز نعنایی)

15-ROYAL PURPLE (بنفش سلطنتی)

سرویس خواب نیلپر

سرویس خواب پاپلی جیوانی